Na XII Niedzielę zwykłą, 20. VI 2021.

Od dzisiaj wznawiamy odprawianie Mszy św. w punkcie w Psarach (w czerwcu, 20 i 27.06. o godz. 10:00, a w lipcu i w sierpniu, od 4.07. o godz. 7:00 rano).

W czerwcu odprawiamy nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. W dni powszednie i w soboty po wieczornej Mszy św. a w niedziele o 17:30.

W przyszłą niedzielę Siostry Karmelitanki zapraszają na godz. 17:00 na kolejne nabożeństwo Wielkiej Nowenny do Dzieciątka Jezus.

W czwartek, 24.06. uroczystość patronalna Archidiecezji Wrocławskiej połączona z obchodem 8. Rocznicy Ingresu Księdza Arcybiskupa Metropolity Józefa Kupnego do Katedry Wrocławskiej. Podczas tej samej uroczystości w Katedrze o godz. 18:30 Ksiądz Arcybiskup udzieli misji i błogosławieństwa do pełnienia zadań szafarza nadzwyczajnego Komunii św. panom przygotowanym w roku duszpasterskim 2019/2020, wśród nich jest nasz parafianin, pan Tomasz Aszkiełowicz. Serdeczne gratulacje i modlitwy.

Od ponad tygodnia posługę zakrystianki w naszym kościele pełni S. Teresa Benedykta. Życzymy jej wszelkich potrzebnych łask.

Duszpasterstwo Parafii przypomina rodzicom i opiekunom prawnym dzieci i młodzieży rozpoczynającym we wrześniu naukę w klasach pierwszych wszystkich typów szkół, że deklaracje woli uczęszczania na lekcje religii należy złożyć przed rozpoczęciem roku szkolnego a nie po wakacjach. Najlepiej zatem uczynić to wraz ze składaną dokumentacją rekrutacyjną do szkoły jeszcze przed wakacjami, by dyrektorzy szkół mogli uwzględnić te lekcje w planach zajęć.

Zachęcam do korzystania z czasopism religijnych.

​​Ks. Adam Prażak, proboszcz

Zanim ukształtowałem cię w łonie matki, znałem cię,

nim przyszedłeś na świat, poświęciłem cię. (Jr 1,5-8)

Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego